İçeriğe geç

 

PeniXL Serum Kullanımı?

PeniXL Serum kullanımı oldukça kolaydır. Günde sadece 1 defa akşamları yatmadan önce, penisi ıslak mendil ile temizleyiniz. Bu sayede gözenekler iyice açılmış olup emilim daha rahat gerçekleşecektir.

Islak mendil ile temizlik bittikten sonra ürünün kapağını açınız. Kullanım için gerekli olan PeniXL Serumu kullanım çubuğunun içerisine pompa aracılığılı ile doldurunuz.

Kullanım çubuklarımız ölçekli olup üzerinde ölçek miktarları yazmaktadır. 1 kullanım çubuğunun tamamı doldurulduğu zaman 1 ML serumu içerisine çekmiş olmaktadır.

0,5 ML yani yarım kullanım çubuğu PeniXL serumu penisin üzerine damlatarak iyice emilinceye kadar yavaş yavaş masaj yapınız.

Emilim tamamlanınca iç çamaşırınızı giyebilirsiniz.


penixl serum kullanımı

PeniXL Serum Kullanımı Hakkında Merak Edilenler

Daha iyi etki için daha fazla kullanmalı mıyım?

Hayır, daha fazla kullanımda daha iyi etki görüleceğine dair bir kanıt bulunmamaktadır. Bundan dolayı günlük kullanım miktarını aşmamanızı tavsiye ederiz.

Kullanmayı unuttuğum günlerde ne yapmalıyım?

Beklenilen etkilerin oluşabilmesi için düzenli kullanım şarttır. haftada bir iki defa unutulduğu zaman aynı şekilde kullanıma devam edilmelidir. Fakat 3 günden fazla kullanımın bırakılmasında mutlaka yeniden düzenli kullanıma başlanılmalıdır.

0,5 ml kullanmayı nasıl ayarlayacağım?

PeniXL serumun içerisinde yer alan kullanım çubuğu 1 ml olup üzerinde dereceler bulunmaktadır. Kullanım çubuğunun yarısını doldurup kullanmanız durumunda 0,5 ml kullanmış olacaksınız.

Aynı şişeyi birden fazla kişi kullanabilir mi?

Hijyen kurallarına önem verdiğiniz taktirde kullanılmasında herhangi bir sakınca yoktur.

Tavsiye edilen kullanım süresi ne kadar?

PeniXL serumu tavsiye ettiğimiz minimum kullanım süresi 3 ay 3 kutu şeklindedir. Bu süreç içerisinde ara vermeden kullanım oldukça önemlidir.

3 aydan daha fazla süreli kullanıma uygun mudur?

Elbette uygundur. Fakat 3 ay içerisinde zaten sonuç elde edilebilmektedir. Daha fazla kullanımda herhangi bir zararı bulunmamaktadır.