İçeriğe geç

PeniXL Penis Büyütücü Serum

PeniXL Serum, Brezilya Sarı Akrebi olarak da bilinen Tityus Serrulatus’un sütünden erkeklerin penis büyütmesi için üretilmiş çok özel bir üründür. Dünyada ilk defa İsviçre’li bilim adamları tarafından 6 yıllık bir Ar-Ge çalışması sonrasında geliştirilmiş olup Türkiye’ye 2022 yılı itibariyle ithal edilmiştir.

3 aylık düzenli kullanım sonucunda penis boyunu 7,93 cm’e kadar uzatabilen PeniXL Serum, aynı zamanda %35 oranında da penis kalınlaştırması sağlamaktadır.

Üstelik 3 şişe alıp ilk kutuda 2 santime kadar büyüme görmezseniz, kalan ürünleri iade edip tüm paranızı geri alabilirsiniz.En Çok Satan Penis Büyütücü

2020-2022-2022 yılları içerisinde, Amazon verilerine göre Amerika, Kanada, İsviçre, Almanya ve İngiltere’de en çok satan penis büyütücü ürün PeniXL Serum olmuştur. Çıktığı ilk andan itibaren üründen memnun müşterilerin tavsiyesi ile hızlı bir şekilde en çok satan penis büyütücü ürün olma başarısını elde etmiştir.

Ayrıca memnun kalınmadığı taktirde koşulsuz iade kampanyası sadece Türkiye’de değil dünyanın 24 farklı ülkesinde geçerlidir.
Tityus Serrulatus sütünün litresi 10 Milyon Dolar olup, 1 ayda 1 akrepten sadece 1 tane susam tanesi kadar çıkmaktadır. İçerisinde 150 farklı protein barındırır. İnsan sağlığına hiçbir zararı yoktur.


Merak Edilenler

Penis büyümesi kalıcı mıdır?

Evet, PeniXL serum kullanımı sonucunda elde edilecek penis büyümesi ve kalınlaşması tamamen kalıcıdır.

PeniXL Serum’un 1 kutusu ne kadar kullanılır?

Ürünümüzün 1 kutusu 30 kullanımlık olup, 1 aylık kullanım boyunca yeterli gelmektedir. 1 kutu kullanıldığı zaman daha çok penis büyümesine cinsel organı hazırlar. 2 santime kadar penis büyümesi gerçekleşir.

3 ay kullandıktan sonraki sonuç ne kadar olacak?

Minimum 7 santim penis büyümesi ve %30’a kadar penis kalınlaşması gerçekleşecektir. Bu etki minimum olup 8 santime kadar da büyüme olduğu klinik çalışmalarda görülmüştür.

Tavsiye edilen kullanım süresi ne kadardır ?

7-8 CM arasında penis büyütmek için tavsiye edilen 3 ay boyunca düzenli olarak 3 kutu serumu kullanmaktır.

Kullanımda ara verip daha sonra yeniden başlasak olur mu?

Hayır, 3 ay boyunca arada unutmalar olabilir fakat 3 günden fazla ara vermeden kullanım tavsiye ediyoruz. Uzun aralarda kullanım sürecine baştan başlamanızı tavsiye ediyoruz.

PeniXL Serum’un geciktirici etkisi var mıdır?

Evet geciktirici etkisi vardır fakat sadece kullanıldığı anda değil, düzenli kullanımda kalıcı olarak geciktirme ve erken boşalmayı önleme etkisi vardır. 3 aylık kullanım sonucunda 30-45 dakika aralığında cinsel ilişkiler yaşayabilirsiniz.

PeniXL Serum’un sertleştirme özelliği var mıdır?

Elbette, Tityus Serrulatus sütünün içinde bulunan 150 farklı protein sayesinde sertleşme (iktidarsızlık) sorununuza kalıcı bir çözüm bulabilirsiniz.

Kapıda ödeme yapabilir miyim?

Elbette, siparişleriniz için sizden ön ödeme talep etmemektedir. Ürünler elinize ulaşınca kargo görevlisine nakit veya kredi kartı ile güvenli bir şekilde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.


Sizce Büyüklük Önemli mi”

Fashion dergisi Kasım 2021 sayısında 1813 kadına “cinsel ilişkide penis boyu büyüklüğü sizce önemli mi” sorusu soruldu. Ankete katılan bayanların %93’ü penis boyu büyüklüğünün cinsel ilişki için olmazsa olmazları olduğunu belirtirken, %7’si ise çok büyük bir etken olmadığını belirttiler.

Ayrıca penis boyu küçük olan erkekler ile girdikleri ilişkiden aldıkları zevkin daha az olduğunu ve yeniden aynı kişi ile ilişkiye girmek istemediklerini belirttiler.

Siz de hemen peniXL Serum kullanarak penis boyunuzu büyütebilir, erken boşalma sorunlarınızı tarihe karıştırabilirsiniz.


Uyarı ve Yan Etkiler

PeniXL Serum bitkisel bir losyon olarak formülüze edilmiştir.İlaç sınıfında olmadığından dolayı reçeteye tabi değildir. Tamamen bitkisel içeriğe sahiptir. Herhangi bir yan etkisi olmayıp, harici olarak kullanıldığı için bütün erkekler tarafından kullanılmasında herhangi bir sakınca yoktur.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir